החלה המכירה המוקדמת בפרוייקט Ashira ברובע שדה דב

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
החל מ-3.9 מיליון שקלים לדירה ברובע שדה דב: חברת אביסרור, מבין הזוכות הראשונות במכרזי הקרקע ברובע שדה דב הכריזה השבוע על תחילת שיווק במכירה מוקדמת של פרוייקט Ashira
הדמיית פרוייקט אשירה של אביסרור ברובע שדה דב
הדמיית פרויקט Ashira – שדה דב. קרדיט: Viewpoint

חברת אביסרור משה ובניו החלה במכירת הדירות בפרוייקט ״אשירה״ וכעת, לראשונה, נחשפים תמהיל הדירות, מחיריהן ומאפייני בנייני המגורים בפרוייקט.

הפרויקט ייבנה במתחם אשכול ברובע שדה דב על שטח של 7.3 דונם, ויכלול 406 יחידות דיור במגדל מגורים בן 34 קומות ובבניני בוטיק של 7, 8 ו-15 קומות, כולל שטחי מסחר. הפרויקט כולל דירות בנות 2 חדרים עד דירות פנטהאוז יוקרתיות במחירים של החל מ-3.9 מיליון ₪.

חברת אביסרור היתה מבין הזוכות במכרז הקרקעות הראשון ברובע שדה דב, ושילמה למעלה ממיליארד שקלים עבור הקרקע לבניית הפרוייקט, עלות הגוזרת שווי קרקע ליחידת דיור של למעלה מ-2.6 מיליון שקלים.

תמהיל הדירות בפרויקט מגוון וכולל דירות סטודיו – 2 ,2.5, 3, 4 ו-5 חדרים מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים מפוארים. כ-25% מהדירות יהיו דירות קטנות בנות שני חדרים.

מחירי הדירות בפרוייקט:

  • דירת 2 חדרים בשטח של החל מ 49 מ״ר בפרויקט החל מ-3.9 מיליון ₪
  • דירת 3 חדרים בפרויקט החל מ-5.4 מיליון ₪
  • דירת 4 חדרים בפרויקט החל מ-7.4 מיליון ₪
  • דירת 5 חדרים בפרויקט החל מ-9 מיליון ₪
  • בנוסף יוצעו מגוון דירות פנטהאוז ומיני פנטהאוז במתחם. לדוגמא: דירת פנטהאוז במגדלון בקומה 15, 160 מ״ר+מרפסת 67 מ״ר במחיר 25 מיליון ₪.

 

הפרויקט כולל גם בריכת שחייה פנימית פרטית, מתחם ספא פרטי, מתחם חדר כושר, לאונג'ים וחדרי עבודה, חדר קולנוע, עמדת שומר 24/7 וחללים משותפים אחרים לשימוש הדיירים שינוהלו על ידי אפליקציה ייעודית ויחודית. המטרה, לדברי החברה, הינה ליצור בפרויקט שלוחה של הבית, עם מרחב פנאי פונקציונלי שישתלב בחיי הדיירים ויהווה עבורם גם מקום עבודה, מפגש, משחק ואירוח.

פרויקט אשירה - שדה דב
הדמיית פרויקט אשירה – שדה דב. קרדיט: Viewpoint

אלי אביסרור, מנכ״ל חברת ״אביסרור משה ובניו״: ״בשם הפרויקט, אשירה, שמקורו בתנ״ך בהקשר של שירת תהילה והודיה, טמונה הבטחה של איכות ומחויבות לצמיחה ולפיתוח, תוך שימת דגש על השפעה חיובית על הקהילה והסביבה. אשירה אינו רק שם של פרויקט נדל״ן, אלא גם המשך למסורת ולהשקפת עולם שהנחה את משה אביסרור, אבינו ז״ל, במהלך חייו והקריירה שלו. מבין כל הפרויקטים הרבים שבנינו אנחנו רואים בפרויקט זה כפרויקט הדגל שלנו״.

אבנר ישר, אדריכל הפרויקט: ״השילוב של המומחיות ואיכות הבנייה של אביסרור, יחד עם התכנון של ישר אדריכלים, מקבעים את מעמדו של המתחם כבעל אופי ייחודי, איקוני ועל זמני. תכנון פרויקט אשירה נוצר בהתייחסות לאופי המקום, האקלים, הטופוגרפיה ואור השמש. למדנו על ההיסטוריה המיוחדת של שדה דב והתחברנו למאפיינים של תל אביב שמתבטאים בגוון הלבן ובקווים האופקיים, בגיאומטריה מיוחדת, עם פינות מעוגלות ופאנלים לבנים. חשוב היה לנו לייצר נראות מיוחדת לבנייני המתחם ובכל אחד מהם גיוון בטיפוסי הדירות, במגדל או בבנייה המרקמית. נראות מיוחדת המחוברת לעיר תל אביב ולים״.

החללים הציבורים בפרויקט תוכננו ע״י האדריכלית דנה אוברזון.

לפרטים נוספים על הפרוייקט והשארת פרטים >>


תגיות

כתבות נוספות

תגובות

רוצים להישאר מעודכנים כל הזמן?

הצטרפו לעדכונים ברשתות:

דילוג לתוכן