שירת הים של משה: משה אביסרור יונצח בשם הפרויקט ברובע שדה דב – ASHIRA

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
אביסרור תבנה בשדה דב 406 דירות חדשות במגדל מגורים בן 34 קומות, ומבנים בבנייה מרקמית של 9, 12, 16 קומות, כולל שטחי מסחר. שם הפרויקט ASHIRA על שם שירת הים של משה, מנציח את זכרו של מייסד החברה ואבי המשפחה, משה אביסרור ז"ל
משה אביסרור
משה אביסרור ז"ל, מייסד החברה ואבי המשפחה

חברת אביסרור משה ובניו חושפת את שם פרויקט היוקרה שתבנה ברובע שדה דב בתל אביב – פרויקט ASHIRA sde dov by AVISROR, על שם שירת הים של משה, ועם הקשר למייסד החברה משה אביסרור ז"ל.

חברת אביסרור תבנה ברובע שדה דב 406 דירות בשטח של 7.3 דונם במתחם אשכול. הפרויקט כולל מגדל מגורים בן 34 קומות, ובנייה מרקמית של בניינים בני 9, 12 ו-16 קומות. כמו כן, יכלול הפרויקט שטחי מסחר.

תמהיל הדירות בפרויקט מגוון, וכולל דירות בנות 2 ,2.5, 3, 4 ו-5 חדרים ופנטהאוזים מפוארים. כ-25% מהדירות יהיו דירות קטנות בנות שני חדרים. הפרויקט כולל גם בריכת שחייה פנימית פרטית, מתחם ספא פרטי, חדר כושר, חדר ישיבות גדול, עמדת שומר 24/7, אשכול גני ילדים וחללים משותפים אחרים לשימוש הדיירים שינוהלו על ידי אפליקציה ייעודית. המטרה הינה ליצור בפרויקט שלוחה של הבית, עם מרחב פנאי פונקציונלי שישתלב בחיי הדיירים ויהווה עבורם גם מקום עבודה, מפגש, משחק ואירוח, כך לדברי החברה.

לדברי האחים ג'קי, אלי ויורם אביסרור: "בבחירת שם הפרויקט חשבנו על חיבור בין עולמות הים והתנועה, ולקשר אותם לחזון החברה הממשיכה את דרכו של אבי המשפחה משה אביסרור ז"ל. השם הנבחר מייצג ערכים של משפחתיות, שורשיות ואהבת הארץ, והוא גם מתחבר למיקום האסטרטגי של הפרויקט על חוף הים. בדרך זו ברכתו של משה אביסרור שורה על הפרויקט".

לקריאה נוספת: תוכניות עיצוב ראשונות אושרו במתחם אשכול

תגיות

כתבות נוספות

תגובות

רוצים להישאר מעודכנים כל הזמן?

הצטרפו לעדכונים ברשתות:

דילוג לתוכן